Нова Каховка
C

» » Карантин сильно вдарив по роздрібній торгівлі України

Карантин сильно вдарив по роздрібній торгівлі України

Карантин сильно вдарив по роздрібній торгівлі України

Фізичний обсяг обороту роздрібної торгівлі в Україні у квітні знизився на 14,9% порівняно з квітнем минулого року. У порівнянні з березнем поточного року зафіксовано падіння на 23,0%.

 

Про це повідомляє Державна служба статистики.

 

За даними статистичного відомства, в січні-квітні обсяг фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі збільшився на 3,2%, що менше, ніж за перші три місяці року (10,6%).

Карантин сильно вдарив по роздрібній торгівлі України

Серед регіонів найбільший зростання обороту роздрібної торгівлі за січень-квітень порівняно з 2019 роком спостерігалося в Київській (на 10,5%), Запорізькій (на 9,8%) та Дніпропетровській (на 8,6%) областях.

 

В 2019 році частка продажу підприємствами роздрібної торгівлі товарів, які вироблені на території України, становила 52,4%, в той час як в 2018 році - 53,2%, в 2017 році - 52,3%. За даними статистичного відомства, частка місцевих продовольчих становить 80,0%, частка непродовольчих товарів - 32,0%.

 

Фізичний обсяг обороту роздрібної торгівлі в Україні у березні зріс на 6,1% порівняно з березнем минулого року на 4,4% порівняно з лютим поточного року.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.