Нова Каховка
C

» » В Україні до 22 червня продовжено адаптивний карантин

В Україні до 22 червня продовжено адаптивний карантин

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, будуть продовжені до 22 червня.

 

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Міністерства охорони здоров’я.

 

При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні.

 

Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

 

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, МОЗ запроваджує ознаки епідемічної ситуації в регіонах, а саме: інцидентність, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, а також кількість ПЛР та ІФА тестів.

 

«На основі цих показників будуть прийматися рішення щодо послаблення карантину. Всього у нас буде 5 етапів пом’якшення обмежувальних заходів», - прокоментував рішення уряду Максим Степанов.

 

Він повідомив, що інцидентність – це середня кількість випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення, що має складати менше 12 осіб на 100 тисяч.

 

Рішення про пом’якшення карантину в кожному регіоні прийматимуться комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

До 22 травня в Україні діє перший етап пом’якшення, а з 22 – буде запроваджений другий.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.