Нова Каховка
C

» » МОЗ дозволив роботу в офісах: нові правила на час карантину

МОЗ дозволив роботу в офісах: нові правила на час карантину

МОЗ дозволив роботу в офісах: нові правила на час карантину

Міністерство охорони здоров'я України дозволило з 22 травня працювати в офісах і роз'яснило правила офісних працівників і роботодавців на час адаптивного карантину.

 

Зокрема, як йдеться в повідомленні пресслужби МОЗ у Facebook, власники офісів повинні забезпечити приміщення рідким милом, антисептиками, паперовими рушниками.

 

На вході повинно бути організоване місце для обробки рук антисептиком перед входом в офіс потрібно нанести маркування з дистанцією в 1,5 м, а приміщення потрібно провітрювати та робити вологе прибирання щодвігодини, водночас осіб, які перебувають у групі ризику, тимчасово відсторонити від роботи.

 

Працівникам же потрібно проводити температурний скринінг перед початком робочого дня, у приміщенні носити маску, уникати людей із симптомами респіраторних захворювань, часто мити руки рідким милом та обробляти антисептиком.

 

Гості та відвідувачі приміщень повинні дотримуватися дистанції, носити маску і тому подібне.

МОЗ дозволив роботу в офісах: нові правила на час карантину

Кабінет міністрів ввів адаптивний карантин по регіонах, який буде діяти з 22 травня по 22 червня. Обмеження під час карантину будуть послаблювати у п'ять етапів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.