Нова Каховка
C

» » У Каховській лікарні незаконно звільняють працівників

У Каховській лікарні незаконно звільняють працівників

У Каховській лікарні незаконно звільняють працівників

Визнати протиправними та скасувати одразу 7 наказів про зняття доплат, переведення на інші посади і звільнення медичної директорки Каховської центральної районної лікарні Наталії Гордєєвої-Побейвовк у березні вирішив Каховський міськрайонний суд. 

 

Жінка звернулась до суду з позовом на незаконні дії директорки ЦРЛ Олени Мазур. Медичним директором лікарні і за сумісництвом акушером-гінекологом на 0,25 ставки її призначили на початку лютого минулого року. Проте 16 серпня без попередження їй спочатку припинили сумісництво посад, з 1 листопада без жодного погодження перевели на посаду лікаря-інтерна, а за 11 днів узагалі звільнили. 

 

Як вказано в рішенні суду, в подібних справах доводити правомірність звільнення працівника мусить роботодавець. Вивчивши пояснення керівництва Каховської ЦРЛ суд дійшов до висновку, що його дії були незаконними. І вирішив поновити Наталію Гордєєву-Побейвовк на посаді медичного директора та лікаря-акушера на 0,25 ставки за внутрішнім сумісництвом. Та стягнути середній заробіток за 4 місяці вимушеного прогулу розміром по 10 158 грн./міс. без урахування податків і зборів, моральну шкоду в 5 000 гривень, різницю в зарплаті лікаря-інтерна і медичного директора та всі судові збори. Рішення вже набрало законної сили.

 

Це далеко не перший випадок незаконного звільнення підлеглих керівництвом Каховської ЦРЛ. 21 листопада 2019 року Херсонський апеляційний суд виніс постанову на користь Олени Гарькавої, яку на початку минулого року звільнили з посади старшої медичної сестри у зв’язку з нібито реорганізацією Каховської ЦРЛ та скороченням штату. 

 

Суд визнав відповідні накази керівництва лікарні незаконними і скасував їх, поновивши Гарькаву на своїй посаді та змусивши сплатити жінці середній заробіток за час її вимушеного прогулу.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.