Нова Каховка
C

» » У Козацькому ремонтують дороги і будинок культури

У Козацькому ремонтують дороги і будинок культури

У Козацькому ремонтують дороги і будинок культури

Завершити ремонт фойє будинку культури попри карантин вдалося у Козацькому Новокаховської ОТГ. На це з місцевого бюджету виділили майже 300 тис. грн.

 

Ще до приєднання селища до Нової Каховки вдалося зробити капітальний ремонт глядацької зали будинку культури. Проте фойє перебувало в жалюгідному стані. У найближчому майбутньому тут планують встановити нові вхідні двері і провести низку інших ремонтних робіт.

У Козацькому ремонтують дороги і будинок культури

Також у Козацькому повним ходом триває ремонт місцевих доріг. Зокрема, майже 700 тис. грн. виділили на капітальний і поточний ремонт вул. Шевченка.

 

За словами в. о. старости Андрія Чирка, три роки тут не вдавалось провести ці роботи, а лише після об’єднання з Новою Каховкою все вдалося реалізувати.

 

Також ведуться роботи по вуличному освітленню селища. Виконані роботи по вулицям Степовій та Чкалова. В цілому ж на вуличне освітлення старостинського округу в 2020 році передбачили майже 200 тис. грн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.