Нова Каховка
C

» » Українці пересідають на автомобілі з Китаю: п'ять найпопулярніших марок

Українці пересідають на автомобілі з Китаю: п'ять найпопулярніших марок

Українці пересідають на автомобілі з Китаю: п'ять найпопулярніших марок

Незважаючи на те що карантин обвалив ринок авто в Україні, з січня по квітень український автопарк поповнили 945 автотранспортних засобів, вироблених в Китаї. Як підрахували аналітики асоціації "Укравтопром", порівняно з аналогічним періодом 2019 року реєстрації китайських машин виросли на чверть.

 

Основну масу продукції автопрому КНР, проданої в Україні, склали легкові автомобілі – 894 шт.

 

Найпопулярнішою маркою китайських легкових автомобілів на українському ринку залишається Chery. З початку 2020 року 512 автомобілів цієї марки пройшли свою першу реєстрацію в Україні. На другому місці – Haval, в активі якого 216 реалізованих авто.

 

Третій результат у FAW, перевагу цій марці віддав 71 покупець, на четвертому місці JAC – 49 реєстрацій. А завершує ТОП-5 марок автомобілів, які прибули на український ринок з Китаю – Volvo. Вироблені в КНР легкові Volvo S90 придбали 12 покупців.

 

З січня в Україні по-новому розраховується збір до Пенсійного фонду за першу реєстрацію авто. Зміни пов'язані з підвищенням прожиткового мінімуму.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.