Нова Каховка
C

» » За порушення карантину в Бериславському районі ще нікого не покарали

За порушення карантину в Бериславському районі ще нікого не покарали

За порушення карантину в Бериславському районі ще нікого не покарали

Не карати за порушення самоізоляції жителя Берислава вирішив місцевий суд. 

 

Сам інцидент стався 16 квітня. Поліцейські зафіксували чоловіка на вулиці попри підписання ним зобов’язання про перебування на самоізоляції. В суді порушник пояснив, що був змушений вийти з дому до магазину за продуктами, оскільки проживає сам. І послався на запевнення правоохоронців, що це нібито не може вважатись порушенням умов самоізоляції. Ніяких ознак захворювання на коронавірус або застуду чоловік не мав.

 

Тож суд вирішив звільнити його від відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення та обмежився усним зауваженням.

 

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, з початку карантину Бериславський районний суд встиг винести постанови по дев’яти справах щодо порушення карантинних обмежень. В усіх випадках він закривав провадження, здебільшого «за відсутність в діях обвинувачених складу адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП».

 

Серед таких закритих проваджень був протокол на жителя Берислава, який 23 березня торгував на стихійному ринку з власного автомобіля. Іншого чоловіка поліція притягала до відповідальності за заборонені під час карантину перевезення пасажирів у власному мікроавтобусі 21 березня. 

 

Закрив суд провадження й щодо інших порушників самоізоляції та проти власників магазинів будматеріалів і «заборонених» під час карантину товарів, які працювали в Бериславі 19 і 23 березня. 

 

Нагадаємо, що поліція також притягає до відповідальності за порушення правил щодо карантину голову Бериславської райдержадміністрації Романа Ставроста за перебування без маски на обличчі на засіданні районної комісії з питань надзвичайних ситуацій. І Новокаїрського сільського голову Віктора Горбаня за організацію сходки в Республіканці під час карантину. Проте на момент підготовки цього матеріалу постанови суду щодо обох цих проваджень ще не виносились.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.