Новая Каховка
C

» » В Новій Каховці поліція розпочала операцію «Мак»

В Новій Каховці поліція розпочала операцію «Мак»

В місті Нова  Каховка та на прилеглої до неї території поліція розпочала комплексні оперативно-профілактичні заходи «Мак», які триватимуть 5 місяців.

 

Операція спрямована на виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель, які містять наркотичну речовину, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів і недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

 

До проведення заходів залучено співробітників департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної поліції, підрозділи державної служби боротьби з економічною злочинністю та  Державтоінспекції, працівників відділу превентивної діяльності та молодіжної превенції.

 

Якщо Вам відомі дома інформація про факти посівів та вирощування нарковмісних рослин, прохання повідомити до Новокаховського відділу поліції за номером «102» або 095 771 05 99

 

Крім того, відомості про осіб, причетних до скоєння наркозлочинів, повідомляйте безпосередньо працівникам 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України. Конфіденційність гарантується. 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.