Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці завершилася реконструкція футбольного поля «Дніпро»

У Новій Каховці завершилася реконструкція футбольного поля «Дніпро»

У Новій Каховці завершилася реконструкція футбольного поля «Дніпро»У Новій Каховці завершені роботи з капітального ремонту футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія».

 

Про це повідомляє ХОДА.

 

На території розміром 110 м х 72 м влаштоване нове синтетичне покриття та огородження, проведені роботи з благоустрою та освітлення. Загальна вартість будівництва склала близько 14 млн грн.

У Новій Каховці завершилася реконструкція футбольного поля «Дніпро»

У Новій Каховці завершилася реконструкція футбольного поля «Дніпро»
Поле «Дніпро» входить до спорткомлексу стадіону «Енергія». Але вже багато років його не ремонтували. Раніше тут проводилися не тільки футбольні матчі аматорських команд, а й мотобольні баталії.

 

У місті довгі роки існувала мотобольна команда «Таврія», яка виступала у чемпіонаті України. Вона проводила домашні й товариські матчі на цьому полі.

 

Цей об'єкт є перехідним з 2019 року, але завдяки проєкту «Велике будівництво» з'явилась можливість завершити роботи у максимально короткі терміни.

 

Нагадаємо, що реконструкцією поля займалась дніпровська фірма ТОВ «Міленіум Спорт», яка виграла тендер у жовтні 2019 р.

 

Ремонтні роботи розпочались наприкінці минулого року. Перед їх початком навколо поля «Дніпро» з метою протипожежної безпеки знесли близько 60 дерев.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.