Нова Каховка
C

» » Зайди прорвалися до заповідника на Херсонщині

Зайди прорвалися до заповідника на Херсонщині

Зайди прорвалися до заповідника на Херсонщині

Наплювали на карантинні обмеження, ще й завдавали шкоди природі. Попри те, що дендропарк у заповіднику Асканія-Нова закритий на карантин, тут несподівано з’явилася група «диких» гостей. Троє дорослих із такою ж кількістю маленьких дітей віком від трьох до п’яти років під’їхали автомобілями «БМВ» й «Фольксваген» до наукової установи.

 

Залишивши іномарки на трасі, вони через хвіртку проникли до дендропарку, й почали там розважатися. Причому ходили не по алейках, а просто по галявинах, втолочуючи в землю ковилу та інші рідкісні рослини.

Зайди прорвалися до заповідника на Херсонщині

Та варварське «свято злиття з природою» тривало недовго. Несанкціонованих відвідувачів помітили зі спостережної вишки, й негайно дали знати директору заповідника Віктору Гавриленко. Той особисто прибув до дендропарку, й випроводив невідомих за його межі.

Зайди прорвалися до заповідника на Херсонщині

– Непрохані візитери виявилися мешканцями Миколаївщини. Поводили вони себе вкрай нахабно. Жіночка гучно обурювалася: «Що це таке? Ми цього так не залишимо – буде мій адвокат займатися», – ділиться враженнями від неприємного спілкування директор заповідника Асканія-Нова Віктор Гавриленко. – Від наших інспекторів зайди взагалі намагалися втекти – їх перехопив поліцейський патруль. Якого, до речі, довелося 45 хвилин очікувати.

 

До речі, це вже не перші «екскурсанти», котрі нишпорять заповідником без дозволу. «Новий день» уже писав про морпіхів, котрі на чолі з офіцером відпрацьовували в асканійському степу навички орієнтування на місцевості, не узгодивши своєї появи із дирекцією заповідника. Віктор Гавриленко тоді звернувся з листом до військової прокуратури Херсонського гарнізону, але відповіді досі не отримав. Натомість прибули співробітники військової поліції – перебалакали про подію, й ухильно пояснили, що то була нібито якась «секретна група».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.