Нова Каховка
C

» » Новокаховська міська рада «оптимізувала» школу №4

Новокаховська міська рада «оптимізувала» школу №4

Новокаховська міська рада «оптимізувала» школу №4Новокаховська школа №4 припинила своє існування як юридична особа — її реорганізовано шляхом приєднання до техніко-економічного ліцею. Таке рішення ухвалила Новокаховська міська рада на останній, 81-й позачерговій сесії.

 

Реорганізація проведена за поданням відділу освіти, «з метою створення оптимальної освітньої мережі, необхідних умов для надання учням якісної освіти, забезпечення доступності та якості освіти» і таке інше.

 

Начальник відділу освіти Лілія Микитенко наголосила на тому, що для вчителів і учнів нічого не зміниться — просто відтепер перші працюватимуть, а другі навчатимуться не в школі, а в ліцеї.

 

Прокоментував рішення і міський голова Володимир Коваленко.

 

«Кількість учнів в нашому місті зменшується. Це загальна проблема. І уже два роки ми, по суті, розуміли, що такої кількості шкіл нам не потрібно.

 

З іншого боку, законодавча норма вимагає від нас створення профільної школи. Тому четверта школа з тими 4-8 класами, які в ній є, юридично тепер буде в складі техніко-економічного ліцею.

 

А старші класи, ліцеїсти, вони вже і в минулому році навчалися на третьому поверсі цієї школи.

 

Зараз ремонтні роботи розпочнуться на другому поверсі. З часом, згідно закону, це стане відповідною школою, де будуть навчатися старшокласники нашого міста», — пояснив він.

 

За словами Коваленка, учні 4-8 класів після завершення поточного навчального року зможуть залишитися в ліцеї, або перейти в інші школи.

 

«Утримання напівпустих шкіл законом не передбачено, на це держава не виділятиме кошти.

 

Тому не ставлячи батьків і учнів у ситуацію, коли треба бігти негайно і шукати школу, ми третій рік займаємося цією проблемою. Четверта школа потихеньку трансформується, без стресових ситуацій.

 

Ми декілька питань вирішуємо: школа зберігається, діти на місці, де вчилися, зберігаються, педагоги зберігаються, і в подальшому, на стадії завершення, ми виконуємо норму закону про створення профільної школи», — підкреслив мер.

 

Нагадаємо, що на базі колишньої школи №4 передбачено створення профільної школи – академічного ліцею, де навчатимуться лише учні старших класів. 

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.