Нова Каховка
C

» » Карантин в Україні продовжать до 22 травня

Карантин в Україні продовжать до 22 травня

Карантин в Україні продовжать до 22 травняКарантин в Україні буде продовжено до 22 травня. Проте вже з 11 числа розпочнеться зняття певних обмежень, як це передбачалося у плані виходу з карантину від уряду.

 

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає 24 канал.

 

"Уряд є зацікавленим, аби якомога швидше запустити всі сфери економіки, які зупинилися через епідемію коронавірусу. У своїх рішеннях ми керуємося даними епідеміологів, працівників клінічних лабораторій і аналітиків Академії наук України. За їхніми розрахунками, передчасне зняття карантину – тисячі нових хворих і тисячі нових жертв. Цього допустити не можна", – заявив очільник уряду.

 

Шмигаль додав, що на початку травня відбувається пік захворюваності, проте ситуація є контрольованою. Водночас Україна наближається до так званого помірного плато, коли ситуація є рівною та не має різкого зростання. За його словами, Україна зараз рухається за оптимістичним прогнозом розвитку епідемії в Україні. 

 

Тому вже з 11 травня, як і прогнозували, уряд почне послаблювати карантин. 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.