Нова Каховка
C

» » Як у Новій Каховці реалізують Національну стратегію управління відходами

Як у Новій Каховці реалізують Національну стратегію управління відходами

Як у Новій Каховці реалізують Національну стратегію управління відходамиУ рамках реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року в Новій Каховці впроваджено роздільну систему збирання окремих компонентів твердих побутових відходів. Встановлено контейнери для збирання вторинної сировини (сині) та ПЕТ-відходів (жовті контейнери-сітки). В наявності розставлені на сміттєвих майданчиках 324 контейнери, з них 56  сіток, інформує Новокаховська міська рада.


Згідно укладеного договору приймання, сортування, пакування та відправлення на переробку пластикових пляшок забезпечує ТОВ «Обласне виробниче заготівельне підприємство Херсонвторресурси». Збирання вторинної сировини здійснює КП «НК Екосервіс». Всього за 2019 рік комунальним підприємством було вивезено 93732 куб. м відходів.


Протягом минулого року з місцевого бюджету профінансовано додаткове придбання 41 контейнера для збору ТПВ (199 тис. грн) та 1 сміттєвозу для обслуговування мешканців смт Дніпряни (1349,4 тис. грн).


При плануванні міського бюджету на 2020 рік були передбачені кошти для оновлення матеріально-технічної бази (спецавтотранспорту та контейнерного парку).


Протягом першого кварталу придбано сміттєвоз зі змінною системою кузовів (1450 тис. грн) та 10 спецконтейнерів до нього (500 тис. грн). Ці яскраві багатовмісні кузови-контейнери для збору великогабаритного сміття встановлені на оновлених сміттєвих майданчиках на вулицях міста.


На благоустрій 9 сміттєвих майданчиків вже використано 523,97 тис. грн.

 

Ці роботи будуть продовжені у подальшому відповідно передбачених коштів.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.