Нова Каховка
C

» » Талановиті юні новокаховчани здобувають перемоги на міжнародних конкурсах

Талановиті юні новокаховчани здобувають перемоги на міжнародних конкурсах

Талановиті юні новокаховчани здобувають перемоги на міжнародних конкурсахНе зважаючи на карантинні обмеження, творчі та талановиті діти не повинні бути обмежені у прояві своїх здібностей та талантів. Саме такою метою переймалися засновники ІV Міжнародного інтернет-конкурсу мистецтв «Musical South Palmyra», який проходив 24-27 квітня в Одесі.


Для участі в конкурсній програмі учасникам було запропоновано надіслати посилання на відеоролик на YouTube з виконанням 2-х різнохарактерних творів або композицій, тривалістю до 10 хвилин (I - III вікові категорії) та до 15 хвилин (IV - VІI вікові категорії).


Веселівська дитяча музична школа на конкурсі була представлена конкурсантами Марією Вознюк, з композиціями Luigi Legnani «Caprice no.7» та Gary Ryan «Rondo Rodeo» (https://www.youtube.com/watch?v=aKtP82Y-9zw) та Андрієм Мічуріним з конкурсними творами I. Bach «Allemanda» та Gary Ryan «Rondo Rodeo» (https://www.youtube.com/watch?v=s4sjWFrtwBA), викладач Вячеслав Шевєлєв.

За результатами конкурсу Марія та Андрій в номінації «Народні інструменти» IV вікової категорії (14-17 років) здобули І місце.

 

Також нещодавно в дистанційному форматі в Києві завершив свою роботу Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України - 2020».

Учениця театрального класу Новокаховської дитячої школи мистецтв  підрозділу №2 Марія Кривіцька (викладач Олена Тюкалова) в номінації «оригінальний жанр» (молодша вікова категорія) з віршем М. Кравченко «Мамині секрети» здобула диплом лауреата І ступеню.
Талановиті юні новокаховчани здобувають перемоги на міжнародних конкурсах


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.