Нова Каховка
C

» » Поліція знешкодила нелегальний гральний заклад

Поліція знешкодила нелегальний гральний заклад

Поліція знешкодила нелегальний гральний заклад

Новокаховські правоохоронці припинили діяльність нелегального грального закладу та вилучили обладнання та гроші.

 

Не зважаючи на прийняття Верховною Радою Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні”, трапляються підприємливі громадяни, які систематично порушують вимоги вищезазначеного Закону.

 

Під час проведення заходів 2 червня працівниками Новокаховського ВП ГУНП було виявлено приміщення, де надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Правоохоронці встановили осіб, які організували діяльність гральних закладів та отримували з цього нелегальні прибутки. В ході проведення обшуку усе гральне обладнання правоохоронці вилучили: було виявлено та вилучено грошові кошти на загальну суму 4264 гривень, 6 пластикових гральних карток, 20 гральних пультів, 21 системний блок до персонального комп’ютера. 

За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Поліція знешкодила нелегальний гральний заклад
Поліція знешкодила нелегальний гральний заклад


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.