Нова Каховка
C

» » Байдужість каховських лікарів без меж

Байдужість каховських лікарів без меж

Байдужість каховських лікарів без меж

Біля Каховської ЦРЛ 30 травня було знайдено труп чоловіка, про причини смерті інформація так і не була поширена. Виявилось, що цього прикрого випадку не сталося, якби не байдужість медичних працівників…

 

Біля прийомного покою Каховської ЦРЛ було знайдено труп безпритульного чоловіка (більше - тут). Серед фотографій, що поширилися мережею, вразив той факт, що постраждалий лежав під вікнами 3-поверхової будівлі лікарні, а знайшли його не представники медичного закладу, а працівники міської комунальної служби.

 

Більш того, за словами очевидця Максима Штефана, ще в суботу 28-го травня цей чоловік лежав майже на тому самому місці. Він подзвонив до приймального покою і повідомив про чоловіка, який перебуває в скрутному становищі і потребує допомоги. На що отримав відповідь, що це безпритульний, його вже бачили ще й з пивом. Діалог на цьому закінчився.

 

Чи могли б оперативні дії медиків врятувати життя постраждалому – не можна стверджувати з абсолютною впевненістю, але байдужість людей в білих халатах вражає стовідсотково!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.