Нова Каховка
C

» » Україна першою у світі узаконила паспорт в смартфоні

Україна першою у світі узаконила паспорт в смартфоні

Україна першою у світі узаконила паспорт в смартфоні

Кабінет Міністрів схвалив постанову про електронні паспорти в додатку "Дія".

 

Про це повідомило міністерство цифрової  трансформації України в Facebook.

 

Тепер паспорта в смартфоні офіційно є цифровими аналогами паперових документів.

 

“Зараз більше 17 тис. українців тестують е-паспорта, а вже зовсім скоро вони будуть доступні кожному в мобільному додатку “Дія”. Паспорт в смартфоні дозволить не носити з собою ID-карти і виписки з неї”, – повідомили у відомстві.

 

У міністерстві кажуть, що якщо у вас немає ID-карти, можна завантажити в “Дію” закордонний біометричний паспорт, він так само буде завіряти вашу особистість і надавати такі ж права і можливості, як і паперовий, діючий всередині країни.

 

За інформацією Мінцифри, е-паспорта можна буде використовувати для посвідчення особи, якщо вас зупинить поліція, а також на пошті, при отриманні посилок, листів і при придбанні алкоголю або тютюну для підтвердження досягнення повноліття.

 

По завершенні карантину е-паспорта також будуть корисними: під час поїздок залізничним або повітряним транспортом і під час медичного обслуговування та банківських операцій; при отриманні адміністративних послуг.

 

У міністерстві звернули увагу, що Україна – перша в світі держава, де можливо користуватися цифровим паспортом і одночасно не пред’являти паперовий або пластиковий аналог. Зараз користувачами програми “Дія” є вже понад 2,1 млн українців.

Україна першою у світі узаконила паспорт в смартфоні

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.