Нова Каховка
C

» » Активні громадяни – майбутнє нашої країни!

Активні громадяни – майбутнє нашої країни!

 Активні громадяни – майбутнє нашої країни!
Сьогодні закінчився дводенний тренінг «Активні громадяни» від Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки BRITISH COUNCIL.
Слід звернути увагу, що тренінг проводився для всіх охочих і для різних вікових груп. Це і вчителі, це і учні шкіл, це і студенти, представники громадських організацій, а також члени районної ради міста Каховка. 
Хочу зазначити, що ціль тренінгу була – навчити громадян не боятися створювати нові проекти, об’єднуватися в громади і співпрацювати. А найголовніше - правильно створювати проекти, щоб можна було отримати фінансування від BRITISH COUNCIL.
Наші тренери (фасилітатори), Олексій Чірков та Вікторія Кулакова, спромоглися об’єднати різних людей під спільними ідеями, знайти партнерів для проектів, а найголовніше чути один одного і бути почутими.
Під час тренінгу ми обговорювали ідеї, шукали шляхи реалізації їх, натикалися на підводне каміння організаційного та бюрократичного характеру. Сперечалися, шукали шляхи розв’язання конфліктів. Шукали компроміси. 
Як же цікаво знаходитися в мозковому центрі, де генеруються найнеймовірніші ідеї. Цікаво почути думки активних громадян нашого міста і мати змогу допомогти їм.
Дякуємо нашим тренерам за цей неоціненний досвід!
 
 Горобчук Тетяна ГО "ВМО "Молодь України"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.