Нова Каховка
C

» » У новокаховській мерії очікуються кадрові зміни

У новокаховській мерії очікуються кадрові зміни

У новокаховській мерії очікуються кадрові зміниНовокаховський міський голова Володимир Коваленко минулого тижня підписав два цікавих розпорядження: «Про призначення голови міської комісії з питань ТЕБ та НС» і «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником,  заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради».

 

Першим з них, №117-р, мер призначив свого заступника Олега Тарабаку головою міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До цього комісію очолював інший заступник – Віктор Замковий. Проте, розпорядження про його звільнення на сайті Новокаховської ОТГ не оприлюднено.

 

А розпорядженням №120-р затверджено розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками мера та керуючим справами виконкому. У цьому документі Віктор Замковий взагалі не згадується. Водночас деякі його обов’язки перейшли до інших заступників та керуючого справами.

 

З цього можна зробити припущення, що Замковий дуже скоро залишить свою посаду у виконкомі.

 

І дійсно, джерело «ТВ» підтвердило: звільнення може відбутися найближчим часом. А от питання, чи шукатимуть Замковому заміну, залишається відкритим.

 

Адже посада четвертого заступника новокаховського мера свого часу довго була вакантною.

 

Нагадаємо, що Віктора Замкового було призначено заступником міського голови Нової Каховки в листопаді 2017 р. До цього він працював заступником директора КП «Міський водоканал».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.