Нова Каховка
C

» » Комунальники перешкоджають роботі ОСББ?

Комунальники перешкоджають роботі ОСББ?

Комунальники перешкоджають роботі ОСББ?Вчора, 1 червня, по вказівці начальника Комунального підприємства «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» Каневського новостворенному ОСББ «Перемоги-31НК» відключили ліфти.

 


Маючи надію на самостійність в прийнятті рішень щодо свого будинку, новокаховчани відразу ж натикнулися на протистояння директора ЖЕКу Григорія Каневського. Він почав шантажувати голову ОСББ, а саме почав перешкоджати укладенню нею Договору на обслуговування ліфтів з підприємством «Каховліфт». Його умови – або ОСББ «Перемоги-31НК» підписує договір з херсонською обслуговуючою компанією «21 століття» в обхід «Каховліфта», або він не віддасть ключі від диспетчерської.

 

 

 

І коли Голова правління ОСББ Батуріна Олена йому відповіла відмовою, Каневський вимкнув ліфти, адже яке йому діло до літніх людей та дітей, тут же відкат - «фінансова котлета» упливає з рук. 

На превеликий жаль комунальника, голова правління та мешканці будинку не мовчали, вони сьогодні ж влаштували пікети в прокуратурі і у виконкомі та добилися повного відокремлення від набридлого ЖЕКу. Під тиском людей Каневський віддав ключі та включив ліфти.

 

 

Хоча Законом передбачена всебічна підтримка з боку місцевої влади, але в Новій Каховці все як завжди навпаки. 


 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.