Нова Каховка
C

» » Мостоперехід через Милівську балку почали ремонтувати

Мостоперехід через Милівську балку почали ремонтувати

Мостоперехід через Милівську балку почали ремонтувати

До довгоочікуваного капітального ремонту мостового переходу через Милівську балку на трасі Т-04-03 Мар’янське – Берислав приступило маріупольське ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

 

Як розповів депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко, робітники компанії на початку квітня розмістились у Качкарівці, а 6 квітня приступили до робіт.

 

– З попереднього спілкування з керівництвом «Альткома» зрозуміло, що на всі роботи по двом проблемним балкам піде близько півроку, – написав Йосипенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

Договори з компанією на проведення капремонту мостових переходів через Милівську і Новокаїрську балки 13 січня підписала Служба автомобільних доріг в Херсонській області.

 

«Альтком» стала переможницею тендерів, запропонувавши за свої послуги найнижчу ціну. За капремонт обох мостопереходів їй заплатять біля 72,4 млн. грн. За умовами тендеру, всі роботи мають бути виконані до кінця 2021 року.

 

Майже вщент зруйновані мостопереходи через обидві балки вже багато років потребують капітальних ремонтів і нині практично є не прохідними для автотранспорту. Через це вони стали об’єктом глузувань над обласною владою, яка намагається пропагувати Херсонщину як туристичний край.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.