Нова Каховка
C

» » Каховчан намагаються обвести навколо пальця?

Каховчан намагаються обвести навколо пальця?

Протягом останнього тижня невідомі особи ходять по домівках жителів міста Каховка і нібито проводять соціологічне опитування про стан питної води. Після таких відвідин містом почала активно поширюватися інформація щодо забруднення води.


Останнім часом в Каховці активно поширюється інформація щодо забрудненої питної води. Метою такої дезінформації є продаж засобів очистки води (фільтрів) серед мешканців міста за підвищеними в 2-2,5 разів цінами.

 

Аферисти організовують збір мешканців вулиць приватного сектору та проводять роз`яснювальну роботу, кінцевий результат якої - продаж фільтрувальних систем. На жаль, жертвами таких афер найчастіше стають люди похилого віку. 


КВУ "Каховський водоканал" зазначає, що питна вода, яка потрапляє у водопровідну мережу є безпечною для здоров’я та повністю відповідає чинним нормативам щодо якості води. Але якщо, ви маєте намір придбати фільтрувальний засіб, обов’язково звертайтесь до централізованих точок продажу. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Татарин_с_ЕКБ 1 червня 2016 18:51
Зачем, в Каховке ведь самая вкусная вода, не могу понять кто ведется
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.