Нова Каховка
C

» » Бериславська райрада виділила 2,7 млн. грн на заходи з протидії поширенню COVID-19

Бериславська райрада виділила 2,7 млн. грн на заходи з протидії поширенню COVID-19

Бериславська райрада виділила 2,7 млн. грн на заходи з протидії поширенню COVID-19Минулої п’ятниці в Бериславі відбулася 41 сесія районної ради сьомого скликання.

 

З метою здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби СОVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, депутати районної ради прийняли рішення щодо внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 - 2021 роки, до районного бюджету на 2020 рік та до  Регламенту районної ради VІІ скликання.

 

Зокрема, вільний залишок коштів по загальному фонду спрямовано у сумі 2763200 грн., із них 2111,2 тис. грн на здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у зв’язку з необхідністю термінового придбання витратних матеріалів для діагностики гострих вірусних захворювань, обладнання, засобів індивідуального захисту, транспортування у визначенні заклади у разі контактування або підозри на захворювання і лікування, а саме:

 

- КНП «Бериславська ЦРЛ» - 1460,8 тис. грн,

 

- КНП «Бериславський районний центр ПМСД» - 650,4 тис. грн.,

 

- Бериславській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги – 50,0 тис. грн;

 

- до резервного фонду – 560,0 тис. грн тощо.

 

Місцевими радами району спрямовано кошти районному бюджету для КНП «Бериславська ЦРЛ» у сумі 188,6 тис. грн та для КНП «Бериславський районний центр ПМСД» у сумі 452,2 тис. грн на придбання індивідуальних засобів захисту, дезінфекційних та миючих засобів.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.