Нова Каховка
C

» » Міносвіти: навчальний рік в Україні закінчиться за планом - 1 липня

Міносвіти: навчальний рік в Україні закінчиться за планом - 1 липня

Міносвіти: навчальний рік в Україні закінчиться за планом - 1 липня

Навчальний рік в Україні закінчиться за планом - 1 липня.

 

Про це на брифінгу повідомила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

 

“24 квітня - це дата, до якої ми будемо точно проводити навчання у закладах освіти у дистанційній формі”, - зазначила вона.

 

За словами Мандзій, передбачені навесні канікули відбудуться, тому вчителям рекомендують у цей час не давати учням завдань.

 

“Відповідно до законодавства, навчальний рік в Україні закінчується 1 липня, якщо буде можливість продовжити навчання очно у школах у травні або в червні та опрацювати й узагальнити отриманий дистанційно матеріал… Якщо ми не будемо мати можливості повернутися в заклади освіти до червня, то на початку вересня буде можливість доопрацювати матеріал з усіма учнями... та надолужити пропущений матеріал… Навчальний рік закінчиться в Україні, як передбачено чинним законодавством, крім випускників 11 класу, бо він закінчиться тоді, коли вони отримують документ про освіту”, - сказала вона.

 

Мандзій зауважила, що для студентів закладів вищої освіти невипускних років навчальний рік також завершиться за планом.

 

"Екзаменаційно-залікові сесії університети зможуть провести дистанційно за графіком, затвердженим раніше. Обов'язкову аудиторну работу, яку студенти не можуть виконувати дистанційно, буде перенесено на наступний навчальний рік", - підкреслила Мандзій.

 

Водночас, за її словами, єдиний державний кваліфікаційний іспит та атестація тих осіб, які здобувають ступені доктора філософії, мистецтва або наук, дистанційно не проводитимуться.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.