Нова Каховка
C

» » Друге життя для доріг Каховки

Друге життя для доріг Каховки

На капітальний ремонт покриття внутрішньо квартальних проїздів доріг у Каховці із міського бюджету виділено більше, ніж 400 тисяч гривень. Роботи вже розпочато.


У Каховці вперше за останні роки розпочали капітальний ремонт доріг, що забезпечують проїзд в двори. З цією метою з міського бюджету виділено 200 тисяч гривень на травень та 234 297 гривень – на червень. «Ремонтні роботи плануємо проводити і надалі, по закінченню даного обсягу», - запевнив директор КП «Каховська керуюча компанія» Андрій Сєров.

Друге життя вже отримав проїзд у двір по вул. К.Маркса (Велика Куликовська), 92.

 

Взагалі, ремонтні роботи заплановані на таких об’єктах: проїзд у двір вул. Пушкіна, 71; в’їзд до ЗОШ №3 між будинками по вул. Першотравнева, 31 і вул.. Будівельників, 12; проїзд у двір по вул. Миру,8; проїзд між будинками по вул. К.Лібкнехта (Панкеєвська), 3 та вул. К.Маркса (Велика Куликовська), 160; проїзд між будинками по вул. Соборності (Леніна), 3, 5, 7; проїзд між будинками по вул. Пушкіна, 130, 132; проїзд між будинками по просп. Європейському (Ворошилова), 1 і вул. Панкеєвська (К.Лібнехта), 122; проїзд між будинками по вул. Миру, 1, 3, 5; проїзд між будинками по просп. Європейському (Ворошилова), 18, 26.

 

Виконавець робіт – місцеве підприємство ПрАТ «ДСУ-12».Друге життя для доріг Каховки
Друге життя для доріг Каховки
Друге життя для доріг Каховки
Друге життя для доріг Каховки

 

Мішина Олександра


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.