Нова Каховка
C

» » На Херсонщині реалізують проєкт «Прозорий кордон – чесний експорт»

На Херсонщині реалізують проєкт «Прозорий кордон – чесний експорт»

На Херсонщині реалізують проєкт «Прозорий кордон – чесний експорт»Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад розпочинає короткостроковий проект “Прозорий кордон – чесний експорт”, котрий реалізується у березні-травні 2020 року в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en).

 

Херсонщина є прикордонною територією з Кримом. Після анексії півострову підприємці області, котрі мали збут в Крим, Росію, виробництва та землі під вирощування, постраждали економічно, морально та натомість не отримували системної державної або іншої підтримки. Через це є багато проблем, в тому числі і контрабанда товарів комерційного приначення, що ціпною реакцією негативно впливає на економіку Херсонщини і конкурентоспроможність окремо взятого підприємства.

 

Даний проект спрямований на виявлення і запровадження дій для вирішення проблем Херсонської області з контрабанди товарів комерційного призначення. В ході проекту ми маємо на меті провести 2 круглих столи з основними стейкхолдерами від контролюючих органів і бізнес-об’єднань облсті: ГУ ДПС в Херсонській області, АР Крим та місті Севастополь, заступником голови Херсонської ОДА В.І. Чабаном, ГС «Таврійський клуб експортерів» С.Мустафаєва, плодово-овочевий кооператив під керівництвом В.Федоренко, ГС «Асоціація виробників херсонського кавуна» під керівництвом Ю.Палічева. Виявимо інших бенефіціарів для позитивного впливу на прозорість митниці, котрі наразі не активні або нам не відомі.

 

В результатах круглих столів, проведення аналізу ми матимемо повноцінний матеріал і розробимо декілька продуктів для подальшої адвокації заходів з вирішення проблем митниці і чесної торгівлі, з котрими обов’язково будемо знайомити вас на сайті АРР ТОТГ і на нашій сторінці – https://www.facebook.com/arrtotg/.

 

Наша організація постійно працює з предстаниками бізнесу і підприємцями області і напрацювала якісні зв’язки. Фундаментом цього проекту є реалізовані проекти «Адвокація заходів зі сприяння торгівлі підприємців плодоовочевої групи Херсонщини» у 2017 році (https://www.facebook.com/ClubExporter/). Системна робота над адвокацією інтересів МСП почалася з організації Союзу товаровиробників і підприємців у 2000-х та була значно посилена у 2016-му в рамках проекту «Дорожня карта розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) міст Нова Каховка, Каховка, Каховського і Бериславського районів».

 

В рамках проекту «Прозорий кордон – чесний експорт» ми бажаємо продовжити підтримку прозорих відносин і урегулювання проблем МСП через виявлення і висвітлення проблем з контрабандою товарів комерційного призначення в області. Та запрошуємо представників ЗМІ долучитися до висвітлення проблематики і результатів проекту.

 

Більше про громадську ініціативу “За прозору та чесну митницю” – https://tinyurl.com/sa34bnv

Аби задати питання або долучитися до проекту ви можете зв’язатися з нами за телефонами: 050-318-16-81, директор АРРТОТГ Павло Олексійович Ярмій або 095-946-01-58, Вікторія Вікторівна Кулакова, менеджер проекту.

джерело

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатися на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: