Нова Каховка
C

» » На Херсонщині реалізують проєкт «Прозорий кордон – чесний експорт»

На Херсонщині реалізують проєкт «Прозорий кордон – чесний експорт»

На Херсонщині реалізують проєкт «Прозорий кордон – чесний експорт»Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад розпочинає короткостроковий проект “Прозорий кордон – чесний експорт”, котрий реалізується у березні-травні 2020 року в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en).

 

Херсонщина є прикордонною територією з Кримом. Після анексії півострову підприємці області, котрі мали збут в Крим, Росію, виробництва та землі під вирощування, постраждали економічно, морально та натомість не отримували системної державної або іншої підтримки. Через це є багато проблем, в тому числі і контрабанда товарів комерційного приначення, що ціпною реакцією негативно впливає на економіку Херсонщини і конкурентоспроможність окремо взятого підприємства.

 

Даний проект спрямований на виявлення і запровадження дій для вирішення проблем Херсонської області з контрабанди товарів комерційного призначення. В ході проекту ми маємо на меті провести 2 круглих столи з основними стейкхолдерами від контролюючих органів і бізнес-об’єднань облсті: ГУ ДПС в Херсонській області, АР Крим та місті Севастополь, заступником голови Херсонської ОДА В.І. Чабаном, ГС «Таврійський клуб експортерів» С.Мустафаєва, плодово-овочевий кооператив під керівництвом В.Федоренко, ГС «Асоціація виробників херсонського кавуна» під керівництвом Ю.Палічева. Виявимо інших бенефіціарів для позитивного впливу на прозорість митниці, котрі наразі не активні або нам не відомі.

 

В результатах круглих столів, проведення аналізу ми матимемо повноцінний матеріал і розробимо декілька продуктів для подальшої адвокації заходів з вирішення проблем митниці і чесної торгівлі, з котрими обов’язково будемо знайомити вас на сайті АРР ТОТГ і на нашій сторінці – https://www.facebook.com/arrtotg/.

 

Наша організація постійно працює з предстаниками бізнесу і підприємцями області і напрацювала якісні зв’язки. Фундаментом цього проекту є реалізовані проекти «Адвокація заходів зі сприяння торгівлі підприємців плодоовочевої групи Херсонщини» у 2017 році (https://www.facebook.com/ClubExporter/). Системна робота над адвокацією інтересів МСП почалася з організації Союзу товаровиробників і підприємців у 2000-х та була значно посилена у 2016-му в рамках проекту «Дорожня карта розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) міст Нова Каховка, Каховка, Каховського і Бериславського районів».

 

В рамках проекту «Прозорий кордон – чесний експорт» ми бажаємо продовжити підтримку прозорих відносин і урегулювання проблем МСП через виявлення і висвітлення проблем з контрабандою товарів комерційного призначення в області. Та запрошуємо представників ЗМІ долучитися до висвітлення проблематики і результатів проекту.

 

Більше про громадську ініціативу “За прозору та чесну митницю” – https://tinyurl.com/sa34bnv

Аби задати питання або долучитися до проекту ви можете зв’язатися з нами за телефонами: 050-318-16-81, директор АРРТОТГ Павло Олексійович Ярмій або 095-946-01-58, Вікторія Вікторівна Кулакова, менеджер проекту.

джерело

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.