Нова Каховка
C

» » Оперативний штаб, призупинення пільг і вхід тільки в масках — останні рішення Новокаховської комісії з питань ТЕБ та НС

Оперативний штаб, призупинення пільг і вхід тільки в масках — останні рішення Новокаховської комісії з питань ТЕБ та НС

Оперативний штаб, призупинення пільг і вхід тільки в масках — останні рішення Новокаховської комісії з питань ТЕБ та НСНовокаховська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 24 березня створила оперативний штаб із запобігання занесення, поширення COVID-19 та ліквідації наслідків, спричинених коронавірусом.

 

У складі штабу працюватимуть аналітична група (фахівці управління з надзвичайних ситуацій, міської ради, виконкому, УПСЗН), група реагування (представники поліції, ДСНС, муніципальної охорони, ЦМЛ, обласного лабораторного центру, Держпродспоживслужби) та інформаційна група.

 

Комісія також вирішила:

 

- призупинити надання пільг у громадському транспорті;

 

- організувати спільні рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинного режиму;

 

- зняти обмеження з зоомагазинів та відділів, що реалізують корма для тварин;

 

- заборонити роздавання рекламних листівок;

 

- надавати списки осіб, що прибули з інших країн, до відділу поліції та ЦПМСД;

 

- встановити спостереження за прибулими з країн, в яких виявлено COVID-19, протягом інкубаційного періоду (14 днів);

 

- перевезення пасажирів в громадському транспорті відповідно до кількості посадкових місць і в медичних масках;

 

- проводити санобробку автобусів після кожного рейсу;

 

- вхід в магазини тільки в медичних масках, дистанція між покупцями – 2 метри, санобробка дверних ручок, прилавків тощо – кожної 2 години, не більше 1 покупця на 10 кв. м.

 

Нагадаємо, що в медичних закладах Нової Каховки обмежили відвідування, що спричинило появу чуток про виявлення хворого на коронавірус.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Alex Lats 24 березня 2020 19:11
Главное людей оставить без льгот, остальное их не волнует! Ничего не приготовлено для эпидемии! Масок в аптеках нет, долбаные депутаты все вывезли! Власть, одни алкаши и воры, естественно ничего для народа делать не хотят! Обязаны были хотя бы пенсионерам дать продукты за счет города, рыла бы не треснули!На Испании и бухло со шлюхами больше тратят! Вообще этот бардак не понятен, вирусами все давно переболели, тут скорее хотят народ или заморить, или загнать как скот по норам!
  • Нравится
  • 1

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.