Нова Каховка
C

» » Мережа АТБ запроваджує на період карантину «пріоритетну годину» для пенсіонерів

Мережа АТБ запроваджує на період карантину «пріоритетну годину» для пенсіонерів

Мережа АТБ запроваджує на період карантину «пріоритетну годину» для пенсіонерівЗ 24 березня мережа продуктових магазинів АТБ вводить на час карантину «пріоритетну годину» для обслуговування пенсіонерів і людей похилого віку. Про це «Бабелю» повідомили у пресслужбі АТБ.

 

Пріоритетна година — щоденно з 09:00 до 10:00 до кінця карантину.

 

«Ми запроваджуємо пріоритетну годину, аби люди похилого віку та пенсіонери могли більш безпечно закупитись. Це не означає, що в інші години їх не будуть обслуговувати або не впускатимуть інших людей. Просто з 9 до 10 ранку обслуговування пенсіонерів буде в пріоритеті. Наприклад, на касі», — пояснили в АТБ.

 

У деяких містах мережа продуктових магазинів АТБ поступово запроваджує обмеження щодо кількості людей в магазині: від 10 до 15 осіб, всі інші — чекають у черзі біля магазину. У «пріоритетну годину» в магазини впускатимуть спочатку пенсіонерів.

 

У мережі магазинів зазначили, що на дверях кожного магазину висітиме оголошення про таку годину, але також просять українців передавати цю інформацію своїм рідним і знайомим похилого віку.

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.