Нова Каховка
C

» » Зеленський переніс весняний призов до армії

Зеленський переніс весняний призов до армії

Зеленський переніс весняний призов до армії

Президент Володимир Зеленський переніс на травень-липень черговий призов громадян на строкову військову службу.

 

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

 

Зазначається, що відповідні зміни вносяться до указу від 16 січня 2020 року №13 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

 

Зокрема, проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році переноситься з квітня — червня на травень-липень.

 

Раніше пресслужба Сухопутних військ повідомила, що у зв'язку з карантином через коронавірус призупинено заходи призову громадян на строкову військову служб.

 

Також Генштаб дав рекомендації військовим, як протидіяти поширенню коронавірусу. Зокрема, Генштаб рекомендував заборонити службові відрядження посадових осіб до органів військового управління та відряджень за кордон; дозволити державним службовцям (за окремим рішенням) виконувати службові обов’язки за місцем проживання з дотриманням вимог чинного законодавства України щодо збереження державної таємниці та недопущення витоку службової інформації.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.