Нова Каховка
C

» » У квітні пенсіонери отримають 1 тисячу гривень надбавки, а в травні пенсії збільшать на 11%

У квітні пенсіонери отримають 1 тисячу гривень надбавки, а в травні пенсії збільшать на 11%

У квітні пенсіонери отримають 1 тисячу гривень надбавки, а в травні пенсії збільшать на 11%Нова міністр соціальної політики Марина Лазебна на брифінгу Кабінету міністрів заявила, що у квітні Пенсійний фонд виплатить по 1000 гривень додатково до звичайної пенсії понад 10 мільйонам осіб. У травні проведуть індексацію пенсій на 11% для 7,5 млн осіб і введуть надбавку для літніх пенсіонерів.

 

«Буде здійснена одноразова виплата по 1000 гривень пенсіонерам, у яких пенсія не досягає 5000 гривень. Таких пенсіонерів у нас більше 10 мільйонів. Таку ж виплату отримають більше 400 тисяч одержувачів соціальної допомоги, які отримують її замість пенсій. Це люди, у яких є інвалідність з дитинства, діти з інвалідністю та одержувачі соціальних пенсій», — сказала Лазебна.

 

За її словами, у травні після індексації підвищені пенсії отримають 7 млн пенсіонерів. Доплата пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, становитиме 500 гривень. Вона буде щомісячною.

 

Надбавки та індексацію проведуть в автоматичному режимі, пенсіонерам не потрібно нікуди звертатися.

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.