Нова Каховка
C

» » Новокаховські «Теплові мережі» гріють приватні кишені

Новокаховські «Теплові мережі» гріють приватні кишені

Новокаховські «Теплові мережі» гріють приватні кишеніКомунальне підприємство «Теплові мережі міста Нова Каховка» за два роки вивело 58 мільйонів гривень на рахунки приватної фірми. Отримуючи від дитячих садків, шкіл та лікарень кошти за опалення, комунальне підприємство більшу частину цих грошей сплачує фірмі, яка має всі ознаки фіктивності.

 

Про це йдеться в розслідуванні «Штабу опору корупції».

 

Підприємство ТОВ «Спецтеплопостач» не має ні власного офісу, ні телефону, ні співробітників, ні навіть котелень. Зареєстрована фірма-прокладка за тією самою адресою, що і комунальне підприємство. Офіційний телефон прокладки також такий самий як у КП. Котельні фірма-прокладка орендує у місцевої влади. А працюють в фірмі-прокладці співробітники КП «Теплові мережі». Про це можна дізнатись, переглянувши контракти на порталі «Прозорро».

 

З інформації, представленої в розслідуванні, з'ясовується, що КП «Теплові мережі» в рік отримують в середньому 37 мільйонів гривень від бюджетних підприємств Нової Каховки, 29 мільйонів з яких вони перераховують своїй же «прокладці». У той же час директор КП Ігор Дем'яненко скаржиться, що підприємство на межі банкрутства і грошей на ремонт тепломереж не вистачає. Через це з бюджету міста «Теплові мережі» отримують ще й дотації які в 2019 році склали 6,7 мільйона гривень.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.