Нова Каховка
C

» » В АТБ заявили про подвоєння складських запасів, щоб забезпечити безперебійні постачання товарів

В АТБ заявили про подвоєння складських запасів, щоб забезпечити безперебійні постачання товарів

В АТБ заявили про подвоєння складських запасів, щоб забезпечити безперебійні постачання товарів

Компанія "АТБ-Маркет" оголосила про введення нових заходів, які мають забезпечити стабільну діяльність мережі, а також наявність товарів у достатній кількості, повідомили у пресслужбі.

 

Мережа працює у штатному режимі і має намір подвоїти товарні запаси у розподільчих центрах компанії. Окрім того, мережа АТБ на весь період дії загальнонаціонального карантину вводить мораторій на реалізацію оптовими партіями сипучих товарів, бакалії, заморожених продуктів, антибактеріальних та дезінфекційних засобів. Також у компанії повідомили, що вводять вітчизняні аналоги позицій власного імпорту з таких країн, як Італія, Польща, Словаччина та інших.

 

"Корпорація АТБ і мережа її магазинів мають достатні товарні запаси, щоб оперативно поповнювати полиці, яким би великим не був попит на ті чи інші продукти – гречку, рис, макарони, консерви, цукор тощо. У разі необхідності система оперативної логістики мережі АТБ дає можливість забезпечити доправлення найзатребуваніших продуктів і товарів першої необхідності, які завжди є в запасі у власних розподільних і складських центрах корпорації", – заявила в.о. генерального директора компанії "АТБ-Маркет" Наталія Шаповалова.

 

Цінова політика мережі АТБ залишиться незмінною, підкреслили в компанії.

 

Щоб захистити покупців мережі від дій спекулянтів і панікерів, в АТБ оголосили про введення з 18 березня обмежень на продаж товарів в одні руки.

 

"Піклуючись про покупців, компанія боролася й буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців із розумінням поставитися до цих обмежень. Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія "АТБ-Маркет" вводить у всіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, воду, пиво та напої у пластикових пляшках будуть відпускати у кількості не більше ніж 12 одиниць в одні руки. Усі інші товари продаватимуть у кількості не більше ніж п'ять штук в одні руки", – пояснили в компанії.

 

Раніше компанія оголосила на своєму сайті про впровадження додаткових протиепідемічних протоколів, усі приміщення й робочі поверхні регулярно обробляють професійними засобами.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.