Нова Каховка
C

» » Кабмін пом'якшив обмеження на в'їзд і виїзд з Криму

Кабмін пом'якшив обмеження на в'їзд і виїзд з Криму

Кабмін пом'якшив обмеження на в'їзд і виїзд з Криму

Кабінет Міністрів вніс зміни в своє розпорядження N291-р від 14 березня 2020 року, надавши Держприкордонслужбі право пропускати українців на в'їзд і виїзд на територію анексованого Криму під час карантину за наявності гуманітарних потреб.

 

Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

 

"Кілька слів про перетин адміністративного кордону з Кримом в умовах карантину. Мінреінтеграції з моменту введення обмежень на перетин КПВВ в Донецькій, Луганській та Херсонській областях уважно стежить за ситуацією, перебуваючи в безперервному контакті з місцевими адміністраціями, прикордонниками, а також громадськими організаціями, які займаються тематикою тимчасово окупованих територій. Сьогодні ми вже бачимо тенденції: у всіх КПВВ ми спостерігаємо істотне зменшення потоку людей і транспорту. Порівняно з "докарантинним" часом, на Луганщині кількість перетинів зменшилася в 11 разів, у Донецькій області - у 8-9, у Херсонській області - приблизно втричі", - розповів віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков.

 

"Але є особливості. Зокрема, на КПВВ у Херсонській області порівняно більша кількість відмов у перетині. Спрацьовують різні чинники, багато нестандартних життєвих ситуацій, люди дійсно потребують допомоги: хто перевозить стареньку, у котрої немає документів; хто живе в Криму, але працює на Херсонщині, або навпаки. І ми робимо все, щоб максимально оперативно знайти рішення", - додав він.

 

Резніков пояснив, що тепер виїзд з тимчасово окупованої території Криму і в'їзд на неї за наявності гуманітарних підстав здійснюється за рішенням голови Держприкордонслужби з негайним інформуванням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

"Прикордонники фізично присутні на КПВВ і можуть діяти оперативно. Це прискорить процес. Ми продовжуємо працювати над вдосконаленням алгоритмів, щоб зняти всі можливі проблеми. Хочу подякувати всім колегам у місцевих адміністраціях, нашим прикордонникам, громадським організаціям і правозахисникам, які допомагають нам працювати більш ефективно", - зазначив Резніков.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.