Нова Каховка
C

» » У Бериславі виділили кошти для запобігання коронавірусу

У Бериславі виділили кошти для запобігання коронавірусу

У Бериславі виділили кошти для запобігання коронавірусу

260 тисяч гривень на невідкладні заходи з запобігання можливому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 виділила з районного бюджету Бериславська райрада. Таке рішення вона прийняла на своїй позачерговій сесії 13 березня.

 

Кошти, за словами голови райдержадміністрації Романа Ставроста, підуть на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників: перчаток, масок, халатів.

 

– Ми просимо людей обмежити своє перебування в місцях масового скупчення: в магазинах, на вулиці і без потреби не виходити з дому, – додав голова Бериславської РДА.

 

Як уточнив директор районної центральної лікарні Север’ян Кардава, заклад готовий до надання медичної допомоги хворим під час карантину. Є тут і необхідні засоби індивідуального захисту медичних працівників. «Проте допомога райради точно не буде зайвою», – каже він.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.