Нова Каховка
C

» » «15 тисяч гривень не межа». Скільки можна заробити на Бериславщині

«15 тисяч гривень не межа». Скільки можна заробити на Бериславщині

«15 тисяч гривень не межа». Скільки можна заробити на Бериславщині

«Знайти роботу з непоганою зарплатою навіть у Бериславському районі цілком реально», – стверджує директор районного центру зайнятості Сергій Стародубець. Він стверджує, що подібні вакансії тут трапляються нерідко: потрібні фахівці на місцевий машзавод, у сезон на аграрні підприємства. І уточнює, що шанси знайти добре оплачувану роботу значно вищі у більш кваліфікованих спеціалістів. 

 

– У наших аграріїв сьогодні на полях, як правило, сучасні комбайни і інша техніка. Тож зарплата для фахівців у цьому секторі в 12-15 тис. грн./міс. – не межа. А оскільки кваліфікованих працівників не вистачає, тож зарплати в найближчій перспективі тут можуть зростати ще більше, – стверджує Сергій Стародубець.

 

Аграрна спрямованість району має й свої особливості для ринку праці: влітку роботи тут більше, взимку – менше. Тож у зимові місяці на обліку районного центру зайнятості перебувало біля чотирьох сотень безробітних. Як стверджує директор Бериславського РЦЗ, більша частина з них уже навесні зможе знов повернутись до роботи. 

 

– Хто хоче мати роботу, ті будуть її мати, – переконаний він. – Тим більше, що у нас зараз планується створення додаткових робочих місць у Національному природному парку «Кам’янська Січ». Звісно, багато хто шукає роботу самостійно: через знайомих і друзів, по оголошенням у газетах, на стовпах і в інтернеті. На жаль, нерідко в таких випадках можна натрапити на недобросовісних роботодавців. Щоб убезпечити себе і отримати офіційну роботу я б радив звертатися до служб зайнятості, яка має найбільшу базу вакансій в Україні.

 

За словами Сергія Стародубця, за допомогою центрів зайнятості можна також навчитися новій для себе професії: пройти курси професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації. 

 

– Одним із пріоритетів у нашій роботі є підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці. Але тут багато що залежить не лише від наших зусиль, а й від самих безробітних. Бо робота існує для тих, хто її шукає, – вважає він.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.