Нова Каховка
C

» » Каховка приєднується до глобального бігового руху

Каховка приєднується до глобального бігового руху

Каховка приєднується до глобального бігового рухуВ Каховці  4 червня 2016 року відбудеться перший кубок міського головіи з бігу. Починаючи з 10.00 центр Каховки перетвориться на велетенську бігову доріжку.

 

Випробувати власні сили та витривалість, відчути радість і свободу руху, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту та здорового способу життя – ось декілька приводів прийняти участь у цьому заході цього дня. Організатор заходу - міський голова міста Каховка – Андрій Дяченко.

 

Організатори пропонують кілька бігових маршрутів, що дозволять взяти участь у заході спортсменам з різним рівнем підготовки:

на 5 км – для дорослих,

на 2 км – для дорослих та молоді,

500 м – для дітей.


Стар\фініш, реєстраційний пункт будуть знаходитись на площі біля РБК ім.Фрунзе. Каховка приєднується до глобального бігового руху


На усіх учасників очікують стартові пакети: кепка, футболка, стартовий номер, карта маршруту, мінеральна вода.


На переможців очікують цінні призи: мобільні телефони, планшети, спортивні сумки тощо.


Для участі у заході необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/forms/d/16H0CabdPTtN9wwOK7LX1BIKFOXS6Ue3OfmJ-zPTJTsg/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link  або зареєструйтесь за телефоном: (095) 855 – 21- 62.


Додаткову інформацію можна знайти на сторінці заходу - https://www.facebook.com/events/1160118970686673/


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.