Нова Каховка
C

» » Як наколядувати зарплату для міського голови

Як наколядувати зарплату для міського голови

Наприкінці року, як ніколи, стає актуальним питання затвердження місцевого бюджету. А для цього новообраними місцевим радам необхідно затвердити структуру та численість виконавчого апарату на наступний 2016 рік.

Коли у Бериславській міській раді дійшла черга до вищезазначеного, то у багатьох депутатів виникло питання у доцільності утримання апарату у кількості 26 осіб, якщо мінімум 4 посади завжди вакантні (3 з них — керівні). А 4 посади — це до 8 тис.грн на місяць. Приблизно 100 тис. грн. на рік — кругленька сума виходить: і на новорічні свята, і на колядки, і на "моря” влітку вистачить, якщо раціонально поміж своїх розділити. А ці кошти, доречі, з бериславського міського бюджету, тобто з нашого з вами карману. І на них можна було б, наприклад, відкрити додаткову групу у дитячому садочку чи поміняти вікна, або урни для сміття по всьому місту розставити, а може й парочку туалетів у парку біля районного будинку культури побудувати.

Натомість, з року в рік пан міський голова "намагаючись” віднайти гідних претиндентів на посади: начальників відділу містобудування та архітектури, фінансово-економічного та з питань регулювання земельних відносин, робить "все можливе”, а саме: розміщує у районній газеті "Маяк” раз на рік маленьке непомітне оголошення "Про конкурс на заміщення вакантної посади”. Олександре Миколайовичу, оце і всі потуги? Чи може так і треба, щоб економія заробітного фонду і надалі тішила Вас та Ваших "прихильників?

На пропозицію депутатів міської ради реорганізувати земельний відділ (це дві особи: неіснуючий начальник-землевпорядник та оператор комп'ютерного набору), а землевпорядника ввести у відділ містобудування та архітектури, міський голова Шаповалов Олександр Миколайович додав ще одну штатну одиницю - "спеціаліст з питань регулювання земельних відносин”!

Виникає питання: "Якщо понад 5 років не могли знайти одного землевпорядника, то яким чином, Ви, пане мер, плануєте знайти двох???

На запитання: "Чому у штаті немає спеціаліста, який відповідає за офіційний сайт Бериславської міської ради?”, депутати отримали наступну відповідь: "За це відповідає начальник загально-господарського відділу, тобото завгосп!”. А ми не можемо зрозуміти, чому на сайті міськради "кінь не валявся”....

Щодо захисту прав споживачів, тобто нас з вами, шановні бериславці, то тут ми повністю захищені! У структурі передбачено аж дві особи: спеціаліст І категорії по захисту прав споживачів та спеціаліст з питань захисту прав споживачів, до кінця поточного року — це інспектор, (одна посада — завжди вакантна).

Кожному "до тіла ближче своя сорочка” - так вирішили колишній секретар міської ради — Лариса Чечіна та інспектор з питань захисту прав споживачів Максим Мокроусов, які трудяться у мерії за трудовими договорами, бо мають пристойну пенсію, яка може істотно зменшитися за умови служби в органах місцевого самоврядування. Для колишнього секретаря навіть посаду спеціальну створили - "фахівець з питання реформування місцевого самоврядування та управління комунальною власністю” (не є державною службою). Так можна і пенсію отримувати, і заробітню плату, а робота — та сама!

Варто зазначити, що функції багатьох службовців та працівників Бериславської міської ради дублюються. В чому причина — нам не відомо, але ми чесно віримо, що вона "важлива”.

Чому ж на роботу у Бериславську міську раду не хочуть йти молоді спеціалісти чи спеціалісти з досвідом, які тривалий час прербувають на обліку у центрі зайнятості? Зарплата не приваблива? Освіти чи фаху не вистачає? Чи може просто по фен-шую не підходять?

Шановні, бериславці! Ви маєте право знати, як розпоряджається вашими грошима, обраний вами, мер! Ви повинні розуміти, яку стратегію розвитку Берислава будує, обраний вами, депутатський корпус Бериславської міської ради! Ви тримаєте на контролі пульс рідного міста! Ви! І ніхто крім вас!

Довідка:07 грудня 2015 року пленарне засідання сесії Бериславської міської ради VII скликання на вимогу більшості депутатів було перевано на тиждень. Мета перерви: створення робочої групи з питань дослідження доцільності затвердження на 2016 рік структури та численості виконавчого апарату міської ради у кількості 26 одиниць.

Станом на 11 грудня 2015 року у створенні робочої групи депутатам було відмовлено Бериславським міським головою Шаповаловим Олександром Миколайовичем. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Валерий Б 15 грудня 2015 15:59
А почему нет указания на автора статьи? Таня, а что же ты стесняешься подписаться?
  • Нравится
  • 1

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.