Нова Каховка
C

» » Новокаховські ОСББ вишикувались у чергу за коштами револьверного фонду

Новокаховські ОСББ вишикувались у чергу за коштами револьверного фонду

Новокаховські ОСББ вишикувались у чергу за коштами револьверного фонду За коштами револьверного фонду вишикувалася черга із новокаховських ОСББ до червня 2022 року, повідомляє міська рада.

 

Про це розповіла голова ГО «Координаційна Рада голів ОСББ та ЖБК Нової Каховки» Ольга Рашевська на засіданні виконкому 25 лютого, звітуючи про використання коштів на надання фінансової підтримки Громадській спілці.

 

Вона повідомила: наразі 29 будинків очікують на позику. Хоча на рахунку фонду ще є 219 тис. грн., всі ОСББ очікують весни, щоб повноцінно розпочати ремонт своїх будинків.

 

Минулого року безвідсоткову поворотну позику взяло 17 будинків на загальну суму 966 тис грн. Люди переважно ремонтували дахи багатоповерхівок, також утеплювали фасади, вимощували парапети і розраховувалися за «теплі кредити». Враховуючи співфінансування самих об’єднань, всього було залучено 1 млн. 758 тис. грн. Цьогоріч за рахунок повернутих коштів вже було укладено 6 угод на суму 431 тис. грн. Знову ж таки, більша частина коштів буде спрямована на частковий ремонт покрівлі. ОСББ «Букіна 36А» вже встигло виконати договір і повернути запозичені кошти достроково.

 

Міський голова Володимир Коваленко анонсував, що наразі розглядається питання про збільшення у 2020 році загальної суми фонду ще на 400-500 тис грн. «Все буде залежати від підсумків виконання бюджету міста за перший квартал цього року», – сказав він.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.