Нова Каховка
C

» » Переможців міського етапу конкурсу "Книгоманія-2020" визначили в Новій Каховці

Переможців міського етапу конкурсу "Книгоманія-2020" визначили в Новій Каховці

Переможців міського етапу конкурсу "Книгоманія-2020" визначили в Новій КаховціІ знову дитяча бібліотека зібрала тих, хто любить читати. Але 17 лютого читачі були особливі – учасники І туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020». Це 17 учнів шостих та сьомих класів  №4, НВК №2 та Новокаховської гімназії. До усіх присутніх звернулася завідуюча міської бібліотеки для дітей Валентина Карпенко, яка привітала учасників конкурсу та побажала всім успіху, повідомляє відділ культури і туризму.


А далі усі присутні: і діти, і бібліотекарі, і компетентне журі у складі В. Карпенко, Г. Баюк, вчителя зарубіжної літератури ЗОШ №4 та С. Гайдай, провідного бібліотекаря міської бібліотеки для дітей слухали про коней та котів, про подорожі до центру Землі, про веселих бешкетників, про життя в інтернаті та дитячу дружбу, про «крадійку книжок», про добро і зло…

Переможців міського етапу конкурсу "Книгоманія-2020" визначили в Новій Каховці
Кожна дитина принесла на конкурс свій «Читацький щоденник», в якому були записані відгуки на чотири прочитаних книжки – сучасної зарубіжної та української літератури. Тішить те, що діти вільно володіють українською мовою, вміють робити власні висновки та висловлювати власні судження про прочитане та навіть зображують їх у яскравих малюнках.
Переможцями стали Дар’я Будкевич (учениця 7-А класу) та Варвара Косован (учениця 6-А класу). Обидві дівчинки навчаються у гімназії. Кожен із учасників отримав «Сертифікат учасника» та солодкий приз.

Переможців міського етапу конкурсу "Книгоманія-2020" визначили в Новій Каховці
Міська бібліотека для дітей вітає читачів-учасників, кожного, хто долучився до читання та бажає успіху переможцям у II етапі конкурсу, який відбудеться у березні. Їх чекає ще читання чотирьох нових книжок, які потрібно буде представити на суд журі. Побажаємо усім успіху та насолоди від читання!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.