Нова Каховка
C

» » Прикордонники забороняють в’їзд до Криму боржникам

Прикордонники забороняють в’їзд до Криму боржникам

Прикордонники забороняють в’їзд до Криму боржникам

З кінця 2019-го року на кордоні з Кримом ДПСУ ведеться посилений контроль над боржниками. В окремих випадках їм забороняють виїзд на територію тимчасово окупованого півострова.

 

Про це під час прес-конференції в медіа-центрі IPC-Херсон повідомив завідувач сектору Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у Херсонській області Денис Чистіков.

 

“З грудня минулого року Державна прикордонна служба України посилила контроль щодо боржників. Кримчани, що в’їжджають на територію України, повинні перевіряти свою заборгованість та бути впевнені у її відсутності. В разі, якщо на цих осіб відкриті виконавчі провадження, їм може бути відмовлено у в’їзді до Криму до моменту погашення всіх боргів. Це стосується заборгованості по аліментах, банківських кредитах, тобто все, що передано до розгляду Державною виконавчої служби. Особа  для того, щоб повернутись на території АРК, має одразу розрахуватися зі своїми боргами. У 2020-му нашим Міністерством було зафіксовано вже 2 такі випадки”, – наголосив Чистіков.

 

У прес-службі Херсонського прикордонного загону цю інформацію підтверджують та зазначають, що згідно зі статистичними даними, 20% від загальної кількості відмов про в’їзд на територію АРК стосується саме боржників.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.