Нова Каховка
C

» » Від роботодавців Херсонщини в січні до служби зайнятості надійшло 2 тис. вакансій

Від роботодавців Херсонщини в січні до служби зайнятості надійшло 2 тис. вакансій

Від роботодавців Херсонщини в січні до служби зайнятості надійшло 2 тис. вакансійУ січні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 13 тис. безробітних громадян.


Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,9 тисяч зареєстрованих безробітних, з них більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років, повідомляє ХОЗЦ. 

 

Отримували допомогу по безробіттю 10,9 тисяч безробітних осіб. Видатки з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття склали 28,9 млн грн.


За цей період за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 1088 осіб.


Упродовж січня від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 2 тис. вакансій, і це більше минулорічного показника на 5%.


На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування вже працевлаштовано 3 безробітних. Видатки з коштів Фонду склали 244,8 тис. грн.


Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за направленням обласної служби зайнятості 630 безробітних проходили професійне навчання. Більшість з них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації склали 543,9 тис. грн коштів Фонду.


З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 206 осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 9,9 тис. грн коштів Фонду.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.