Нова Каховка
C

» » Суд задовольнив позов прокурора про стягнення збитків, завданих колишнім директором каховської школи

Суд задовольнив позов прокурора про стягнення збитків, завданих колишнім директором каховської школи

Суд задовольнив позов прокурора про стягнення збитків, завданих колишнім директором каховської школиРішенням Каховського міськрайонного суду задоволено позов місцевої прокуратури в інтересах управління освіти Каховської міської ради до колишнього директора однієї із шкіл міста про стягнення збитків у розмірі 34250 грн, завданих внаслідок вчинення ним правопорушення, пов’язаного з корупцією.

 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.


Займаючи послідовну позицію, місцева прокуратура звернулася до суду з тим, щоб стягнути на користь держави збитки, завдані цією посадовою особою внаслідок вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів шляхом неодноразового преміювання своїх близьких осіб.


Довідково: у січні минулого року Каховським міськрайонним судом за принципової позиції прокурора на той час директора школи визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн).


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.