Нова Каховка
C

» » ДСНС вимагає закриття Новокаховського ПТУ №14

ДСНС вимагає закриття Новокаховського ПТУ №14

ДСНС вимагає закриття Новокаховського ПТУ №14

Позов про припинення експлуатації адміністративної будівлі і гуртожитку Новокаховського ПТУ №14 через порушення норм пожежної і техногенної безпеки до суду направили представники ДСНС. Про це під час апаратної наради в Новокаховській міськраді 11 лютого повідомив начальник міського відділу обласного управління ДСНС Андрій Кривошеєв.

 

– Те, що побачили під час перевірки в ПТУ №14 – це просто жах. Там не дотримуються навіть елементарних правил безпеки, які не потребують взагалі ніяких фінансових витрат. Аварійні виходи з будівель замуровані, проводка в будівлях перебуває в жахливому стані. Нині матеріали щодо цього вже знаходяться в суді. Як правило після судового розгляду одразу знаходяться гроші і час на усунення всіх недоліків. Подібна ситуація була в Новокаховському вищому професійному училищу. Там після звернення до суду одразу на це знайшлись майже півмільйона гривень, – розповів він.

 

За словами Андрія Кривошеєва, в Новій Каховці розробили програму по забезпеченню пожежної безпеки в школах.

 

– У цьому напрямку багато чого зроблено. Рівень безпеки підвищився. Загалом на цю програму в місті виділено біля 2,5 млн. грн., – доповнив він.

 

Нагадаємо, що після трагедії з пожежею в дитячому оздоровчому таборі «Вікторія» в Одесі в 2017 році і в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в грудні 2019 року в Україні посилили державний контроль за пожежною безпекою.

 

За результатами перевірки ДСНС станом на 5 лютого на Херсонщині направили до суду позови щодо припинення експлуатації 8 закладів або приміщень. Крім Новокаховського ПТУ №14 вони стосуються Мар’янівської і Заозерненської філій Тавричанського опорного закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила, Високопільської центральної районної лікарні, Високопільського опорного ЗЗСО, Кочубеївської філії опорного закладу «Орлівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Новомаячківського дитячого психоневрологічного санаторію «Надія» Олешківського району та Костогризівського ясла-садка Каховського району.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.