Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі пропонують оптимізувати ще чотири школи

У Бериславському районі пропонують оптимізувати ще чотири школи

У Бериславському районі пропонують оптимізувати ще чотири школи

На дев’ятирічні школи можуть перетворитися ще чотири заклади повної загальної середньої освіти Бериславщини. Про це йдеться в проекті Плану оптимізації мережі освітніх закладів району на 2020 рік. Документ уже підтримала колегія райдержадміністрації 29 січня. Проте остаточне рішення має прийняти районна рада на сесії, що відбудеться наприкінці лютого.

 

За словами начальниці відділу освіти РДА Наталі Стаднік, цього разу пропонується змінити тип шкіл у Миколаївці, Ольгівці, Бургунці та Новокаїрах. Усі вони можуть перетворитися на заклади базової загальної середньої освіти вже з 1 вересня. За попередніми розрахунками, це дасть економію коштів освітньої субвенції тільки у вересні – грудні цього року біля 0,5 млн. грн. 

 

Основною причиною реорганізації Наталя Стаднік називає малокомплектність вказаних шкіл, і в першу чергу, 10-11 класів. Приміром, у Миколаївці в старших класах навчається лише 8 учнів, у Новокаїрах – 6, в Ольгівці – 11, в Бургунці – 13. 

 

Учнів з Бургунки і Ольгівки пропонують перевозити до школи в Львовому, а старшокласників з Миколаївки – до Одрадокам’янки. А ось учнів з Новокаїр пропонують перевозити до школи в Миловому. Проте тут доведеться врахувати ще остаточно не вирішене питання його приєднання до Милівської ОТГ. 

 

Як наголошують чиновники РДА, зміна типу чотирьох закладів освіти можлива лише за умови придбання двох шкільних автобусів для підвозу учнів. Вони впевнені, що така оптимізація сприятиме підвищенню якості та доступності освіти і покращенню матеріальної бази самих шкіл. 

 

За останні роки в Бериславському районі були оптимізовані школи в Томариному, Урожайному, Бериславі, Зміївці. Всі ці рішення спочатку викликали велике незадоволення батьків і самих педагогів. Але згодом ці обурення сходили нанівець. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.