Нова Каховка
C

» » Вокзал у Козацькому перетворився на руїни

Вокзал у Козацькому перетворився на руїни

Вокзал у Козацькому перетворився на руїни

Передачі будівлі колишнього залізничного вокзалу у Козацькому на Бериславщині у власність громади так і не вдалося домогтись місцевій владі. Після його закриття вісім років тому споруди почали безжально зносити, а навколишня територія перетворилася на величезний смітник.

 

За словами в. о. старости Козацького старостинського округу Андрія Чирка, колись на вокзалі любила відпочивати молодь: тут було освітлення і лавочки. А після його закриття люди намагаються обходити це місце десятою дорогою. 

 

Давно перестав робити тут зупинку єдиний пасажирський потяг Одеса – Запоріжжя, який курсує цією ділянкою Одеської залізниці. Тепер на зупинному пункті Козацька можна сісти лише на дві пари приміських потягів Каховка – Миколаїв – Каховка та Херсон – Сірогози – Херсон: останній до кінця 2019 року курсував до станції Нововесела Запорізької області.  

 

Свого часу Козацька селищна рада неодноразово зверталась до Одеської залізниці з проханням передати будівлю вокзалу. Але їй у цьому постійно відмовляли. Зрештою споруди залізниці вирішили продати під розбирання. Свою руку до цього доклали і вандали, які давно порозтягували вікна, двері та весь метал. 

 

– Потім ми перестали наполягати на передачі нашій громаді будівлі вокзалу. Тим більше, що там усе є державною власністю, а процедура передачі її до власності комунальної дуже складна. Проте шкода, що так сталось. Адже колись ще був шанс цю будівлю врятувати, – підсумував Андрій Чирко.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.