Нова Каховка
C

» » Для підприємців Таврійська провели презентацію мобільного додатку для безготівкого розрахунку

Для підприємців Таврійська провели презентацію мобільного додатку для безготівкого розрахунку

Для підприємців Таврійська провели презентацію мобільного додатку для безготівкого розрахунку

У Таврійському міськвиконкомі для підприємців міста 30 січня пройшла презентація мобільного додатку CosmoPay для прийому банківських карток.

 

Як це працює і чим додаток буде корисним саме підприємцям розповіли розробники CosmoPay з Одеського політехнічного університету: Євгеній Гавриленко, Євгеній Голопотьленок і Владислав Миронов.

 

Прийнятий не так давно Закон «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» змушує малий бізнес видавати чеки, які мають підтвердити надання послуги чи продаж товару.

 

Запровадження для ФОПів використання касових апаратів наробило чимало галасу серед підприємців міста, які працюють на міському ринку за спрощеною системою. Тим більше, що тим же законом передбачено покарання за торгівлю без чеків.

 

Щоправда, законом передбачена і можливість використовувати не спеціальне обладнання, а програмне забезпечення, яке дозволить видавати чеки з будь-якого гаджета – мобільного телефону, планшетів тощо.

 

Саме таким платіжним і касовим рішенням для малого і середнього бізнесу є CosmoPay. Молоді IT-ішники розповіли, як за допомогою їхнього програмного продукту девайси підприємців стануть повноцінним портативним терміналом для прийому банківських карток, і зможуть приймати безготівкові платежі в будь-якому місці, в тому числі на ринках, де торгівельні місця не підключені до електроенергії і не мають Інтернету. При цьому автоматично формуються звіти для податкової, а чеки будуть приходити на електронну пошту або особистий кабінет покупця.

 

Вся детальна інформація, а також онлайн-версія презентації, повідомили розробники, розміщена на сайті CosmoPay.com.ua.

 

Ідея мобільного додатку сподобалась підприємцям. Вони розпитували розробників про всі нюанси їх програмного продукту, і висловили побажання, щоб мобільний додаток був як можна простим в роботі, щоб покупцям не прийшлось чекати під час розрахунків банківськими картками.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.