Нова Каховка
C

» » Чи вбережеться Херсонщина від китайського коронавірусу?

Чи вбережеться Херсонщина від китайського коронавірусу?

Чи вбережеться Херсонщина від китайського коронавірусу?

Захворюваність на ГРВІ до стану епідемії на Херсонщині поки не дотягує. Та й грип на території краю досі не виявили. Тим не менш, медичні стаціонари поступово заповнюються дітьми й дорослими із серйозними ускладненнями після «звичайного нежитю». Так, до обласної інфекційної лікарні шпиталізували чотирьох першокурсників херсонського факультету Одеського університету внутрішніх справ із класичним набором симптомів – сильний кашель, температура, біль у горлі. Аби попередити масове поширення недуги, ще здорових курсантів терміново відправили на кілька днів у позапланову відпустку, каже проректор ОДУВС – декан факультету Олексій Соловей.

 

Зростає захворюваність і в інших навчальних закладів. Тривожних настроїв людям додають чутки про те, що кордони України вже перетнув смертельно небезпечний коронавірус, від якого в Китаї померли понад вісімдесят осіб. Однак медики радять менше панікувати, а більше вживати елементарних заходів безпеки.

 

«Ці заходи ті самі, що й на випадок поширення грипу та ГРВІ, – пояснює головний позаштатний експерт з інфекційних захворювань Департаменту охорони здоров’я Херсонщини Сергій Панкратов. – Дотримуйтеся правил особистої гігієни, уникайте місць великого скупчення людей, вдягайте медичні маски, міняючи їх раз на дві-три години. Нічого занадто складного».

 

Сергій Панкратов запевнив, що в лікарнях краю достатньо резервних ліжко-місць, є запас противірусних препаратів, та й у аптеках їх вистачає. Наскільки вони будуть ефективними у випадку, якщо «китайська хвороба» досягне Херсонщини – час покаже.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.