Нова Каховка
C

» » На КПВВ «Каланчак» запрацює ЦНАП із сучасним обладнанням

На КПВВ «Каланчак» запрацює ЦНАП із сучасним обладнанням

На КПВВ «Каланчак» запрацює ЦНАП із сучасним обладнанням

Зовсім скоро мешканці Каланчацького району та жителі тимчасово окупованої території АР Крим зможуть отримати послуги в ЦНАПі на КПВВ «Каланчак», не витрачаючи свій час на черги. Повідомляє очільник ХОДА.

 

Сьогодні ЦНАП працює в тестовому режимі, але після визначення Кабміном балансоутримувача сервісної зони на КПВВ «Каланчак» громадяни зможуть отримати до 37 адміністративних послуг без черг та за встановленим графіком роботи ЦНАПу. Рішення Кабінету Міністрів очікується протягом двох тижнів.

 

Системи керування електронною чергою та програмно-технічний комплекс самообслуговування, що дозволить сплатити адміністративний збір за отримання послуги на місці, запроваджено в новозбудованому ЦНАПі.

 

Крім того, люди з вадами слуху зможуть самостійно отримати будь-яку послугу за допомогою додатка ConnectPRO, встановленого на окремих електронних планшетах. Завдяки застосуванню сучасних інформаційних систем комунікація відбуватиметься онлайн, за допомогою виклику перекладача жестової мови по відеозв’язку. Також спілкування можливе і шляхом звичайних текстових повідомлень.

 

Збільшити доступність і гнучкість в обслуговуванні населення стало можливим після підписання (16 грудня минулого року) та реалізації меморандуму про співпрацю голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва із громадською спілкою «Міжнародна Асоціація «Євростратегія», громадською спілкою «Рада соціального інвестування» та громадською організацією «Громадських рух «Соціальна єдність».

 

Також додаток ConnectPRO запущено в ЦНАПах Новотроїцької селищної ради, Каховки та  Нової Каховки.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.