Нова Каховка
C

» » Каховська райрада знову сплачує податок в міський бюджет

Каховська райрада знову сплачує податок в міський бюджет

Каховська райрада знову сплачує податок в міський бюджетКаховська районна рада знову зареєструвалася в Каховці і сплачує податки в міський бюджет. Про це повідомив каховський мер Андрій Дяченко.

 

«Пам´ятаєте ситуацію з Каховською районною радою, коли де-юре вона була зареєстрована в с. Малокаховка й сплачувала податок на доходи фізичних осіб до сільського бюджету, а де-факто знаходилася в м. Каховка за адресою вул. Велика Куликовська, 103?

 

Таким чином райрада порушувала вимоги Податкового кодексу України, оскільки податок на доходи фізичних осіб сплачується саме за місцезнаходженням установи до відповідного бюджету, що чітко зазначено в статті 64 Кодексу.

 

У результаті міський бюджет в 2018 році не отримав 420,9 тис. грн. податку, а в 2019 році —332,4 тис. грн.!

 

Але завдяки системній роботі працівників міськвиконкому Каховська районна рада з листопада минулого року все ж таки зареєструвалася в м. Каховка й відтепер сплачує відповідний податок до міського бюджету.

 

Тож висловлюємо щиру подяку голові Каховської районної ради за розуміння та співпрацю!», — написав Дяченко в Фейсбуці.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.