Новая Каховка
C

» » За ініціативи Марини Порошенко у столиці пройшов тренінг для 250 директорів шкіл та управлінців галузі освіти

За ініціативи Марини Порошенко у столиці пройшов тренінг для 250 директорів шкіл та управлінців галузі освіти

23 травня в рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, Дружини Президента України Марини Порошенко пройшов спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» для 250 освітян Київської та Черкаської областей, а також Києва і Харкова. Це вже третій тренінг після Вінниці та Запоріжжя, який проходить у рамках програми, ініційованої Мариною Порошенко, по впровадженню інклюзивної освіти в Україні. На сьогоднішній день навчання вже пройшли близько 400 представників управлінської ланки галузі освіти.

У Київському палаці дітей та юнацтва зібралися керівники департаментів освіти, директори та завучі інклюзивних шкіл та керівництво шкіл, які вже у новому навчальному році відкриють новостворені інклюзивні класи для особливих дітей.

За словами Марини Порошенко, мета таких тренінгів – допомогти освітянам опанувати тематику, надати практичні знання у напрямках нормативно-правової бази, шляхів пошуку і надходження фінансування, поділитися успішним досвідом пошуку шляхів ефективної взаємодії між органами влади та всіма дотичними структурами.

«Я дуже рада вітати так багато однодумців по розвитку інклюзії в Україні. Разом ми робимо дуже важливу справу, яка потрібна не лише дітям з особливими потребами, а й всьому нашому суспільству. Адже діти не чекають, вони ростуть. А здатність сприймати не таких, як ти сам – вагомий показник рівня свідомості нації», - зазначила Марина Порошенко.

Головним результатом цієї роботи організатори вважають згуртування кола зацікавлених осіб, аби  вже у новому навчальному році особливі діти отримали більше можливостей навчатися в інклюзивних класах разом зі своїми однолітками.

Навчання проводили освітяни-практики та представники громадських організацій, які активно займаються розвитком інклюзивної освіти в Україні та мають успішний досвід роботи щодо соціалізації дітей з особливими потребами – Інна Луценко, Леся Миськів та Лариса Шевчук.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.